Відомий модельєр дав цінні поради, як купити якісний одяг

Дата публікації
Перегляди
2645
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відомий модельєр дав цінні поради, як купити якісний одяг

Андре Тан порадив, як вибрати якісний одяг / Фото: ТСН.ua

Увагу треба звертати на чотири моменти.

Виробники брендового одягу замість справжньої тканини додають до складу синтетику. На самому ж товарі вони "забувають" про це згадати, вводячи в оману покупців.

Як повідомляється у сюжеті програми "Територія обману", наприклад, у блузці, вартість якої складає 1400 грн, зазначено про третину синтетики. Проте виявилось, що її там аж 95%.

Відомий український модельєр Андре Тан каже, що синтетика не дає тілу дихати. Уже через годину з офісної принцеси можна перетворитися на мокру офісну принцесу.

Під час експерименту, який провели журналісти з Андре Таном, виявилось, що блуза ціною майже у 800 гривень англійського бренду взагалі вся із синтетики.

Відтак, якщо більше 20% синтетичних матеріалів, треба задуматися, чи брати таку сорочку.

Слід звертати увагу не тільки на склад, але й на якість пошиття. Зокрема, нитки чітко видають якість. Якщо нитки стирчать, значить речі майже не відбраковують. Тоді брак продають і в магазинах.

Не варто забувати і про комірець. Він повинен бути дуже цупким, тому що після першого прання комірець піде пузирями. Це свідчитиме про те, що всередині виробник погано його проклеїв. Для цього треба трохи потріпати, що і видасть якість пошиття.

Спробуйте його трохи потріпати, якщо це легко - сорочка неякісна.

Андре Тан також повідомив, що петлі на сорочках покажуть покупцю, наскільки якісний товар той купує. Петлі повинні бути однакового розміру.

Нагадаємо, згідно з дослідженням, сучасні пральні машини перуть за низької температури для того, щоб зберегти якість одягу. Однак не дуже гаряча вода не вбиває бактерії, які живуть на брудному одязі. Більше того, мікроорганізми поселяються всередині машини.

Якісний одяг можна купити, якщо дотримуватися чотирьох порад

Якісний одяг можна купити, якщо дотримуватися чотирьох порад
Наступна публікація