Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яніка Мерило стала заступником мера Дніпра Філатова

При цьому вона залишиться радником Садового та Омеляна.

Естонка Яніка Мерило стала заступником мера Дніпра Бориса Філатова. Про це міський голова повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, Мерило приступає до виконання своїх обов'язків з 15 серпня. Вона буде курирувати ЦНАПи електронні послуги, IT-технології, колл-центр мерії, відповідати за впровадження електронного квитка у громадському транспорті, контроль за прозорістю закупівель, а також працювати з інвесторами та міжнародними донорами.

Яніка Мерило переїжджає в Дніпро, але, за її словами, вона залишається радником мера Львова Андрія Садового і міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

"Продовжую працювати зі Львовом, підтримувати і Миколаїв, і працювати на державному рівні над створенням сприятливого бізнес-клімату і законодавства, як і до сьогоднішнього, консолідуючи сили і з "Самопоміччю", і з прогресивними депутатами, які поділяють ті ж цінності прозорості, ефективності та відкритості", - написала Мерило в Facebook.

Нагадаємо, Яніка Мерило була радником міністра економіки України Айвараса Абромавичуса. Згодом вона пішла з уряду і стала радником Садового та отримала посаду директора з інновацій. Також Мерило є керуючим директором Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA). У травні цього року Мерило стала заступником міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції