Янукович і Мєдвєдєв зустрінуться на курорті

Глави держав планують у Геленджику обговорити питання будівництва мостового переходу через Керченську протоку.

Президенти Росії і України Дмитро Мєдвєдєв і Віктор Янукович 4 жовтня проведуть зустріч у російському курортному місті Геленджик. На наміченій зустрічі вони планують обговорити питання економічного співробітництва двох країн, зокрема, проект будівництва мостового переходу через Керченську протоку. Про це повідомив голова Ради міністрів Криму Василь Джарти.

"Це вкотре підтверджує, що питання будівництва переходу через Керченську протоку перебуває на постійному контролі у Януковича і підтримано президентом Російської Федерації Мєдвєдєвим", - сказав Джарти.

За словами Джарти, будівництво моста через Керченську протоку – серед першочергових завдань кримського уряду і команди президента України в цілому, оскільки це дасть могутній імпульс розвитку української і російської економік, а також відкриє перед кримським півостровом великі перспективи.

За оцінками ряду фахівців, введення в експлуатацію об’єкту дозволить створити найкоротший сухопутний шлях Європа-Азія протяжністю 450 кілометрів, скоротити шлях транзитного руху вантажів і пасажирів на ділянці від Херсона до Новоросійська.

Читайте також:

Янукович оконфузився на зустрічі з Мєдвєдєвим (відео)

Янукович помітив, що політика наклала відбиток на психологію українців

Янукович стурбований, що українці живуть менше за китайців

Янукович переплутав футбол з виборами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: