Янукович переплутав футбол з виборами

Янукович під час засідання Гуманітарної ради, присвяченого підготовці до Євро-2012, переплутав Чемпіонат Європи з виборами.

Президент Віктор Янукович припустився чергового конфузу під час засідання Гуманітарної ради, переплутавши підготовку до Євро-2012 з підготовкою до виборів.

Зокрема, розповідаючи про підготовку до Євро-2012 в Україні Янукович заявив наступне: "Ми практично увійшли в графік підготовки, подолали ту величезну відстань, яка була до цього і зараз нарощуємо обсяги робіт по підготовці до Євро-2012".

"І немає сьогодні ніяких сумнівів, що ми проведемо успішно, у всякому випадку зустрінемо гостинно, і достойно проведемо ці вибори", - додав він.

Нагадаємо,президент відомий своїми численними обмовками.

Так, 21 вересня під час поїздки у Глухів Сумської області у рамках автопробігу через кордон України та Росії з Віктором Януковичем стався розмовний конфуз.

У місті, куди вони з Дмитром Мєдвєдєвим приїхали на "Перемогах", Янукович зізнався, що задумав зробити щось погане. "Ми на самому початку з Дмитром Анатолійовичем домовилися, що не будемо говорити про погане, а краще зробимо, тому ми приїхали до Глухова для того, щоб показати, що у нас дуже серйозні наміри, які ми будемо здійснювати в нашій внутрішній і зовнішній політиці", - сказав Янукович, звертаючись до присутніх.

Після цих слів Мєдвєдєв ледь стримав сміх, однак не виправив обмовку Януковича.

Читайте також:

Янукович оконфузився на зустрічі з Мєдвєдєвим (відео)

Черговий конфуз: Янукович переплутав Ірландію з Італією

Новий конфуз: Янукович приймав президентів на тлі перевернутого прапора

Янукович припустився конфузу щодо Гілларі Клінтон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: