Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Життя поранених під час обстрілу під Зеленопіллям військових у безпеці

Одного бійця врятувати не вдалося.

Лікарі Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова запевняють, що життя поранених під час обстрілу поблизу Зеленопілля українських військових у безпеці, повідомляє ТСН.16:45.

Найважчих пацієнтів авіацією доставляли саме у Дніпропетровськ. Загалом - 27 людей. Лікарі кажуть, лише одного бійця врятувати не вдалося. Решту очікує тривале лікування і реабілітація, але вони житимуть.

Настільки страшних ушкоджень, розповідають медики, вони ще ніколи не бачили. Операції тоді тривали в дев'яти операційних одночасно. В поранених вже перелили десятки літрів крові. Щоденно на антибіотики для них витрачають по півсотні тисяч гривень. Перелік поранень кожного пацієнта займає кілька аркушів. Медики зізнаються, що захоплюються силою волі цих пацієнтів.

"Бачили розбите скло в машині? Приблизно таке поранення і на тілі. Дуже складний стан, у всіх важкий. Але сьогодні за життя кожного з них ми не побоюємося", - повідомив головний лікар Сергій Риженко.

Нагадаємо, минулої п'ятниці терористи обстріляли українських військових з системи "Град" біля села Зеленопілля на Луганщині. Після атаки бойовиків тоді 19 військових загинули, десятки дістали поранення.

Відео27 бійців після обстрілу системи "Град" вже почуваються краще

Залиште свій коментар

Вибір редакції