Випуск ТСН-тиждень за 22 квітня 2012 року

Дата публікації
Перегляди
4005
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Випуск ТСН-тиждень за 22 квітня 2012 року

Саша Попова вийшла з коми через 41 день

Про здоров'я Саші Попової, молочні українські ріки, пожежу в Івано-Франківську, мистецький детектив, паспортний голод та про лікування Тимошенко дивіться у випуску ТСН-Тиждень за 22.04.2012.

Саша Попова вийшла з коми через 41 день

Це повідомлення з'явилось учора ввечері і спочатку здалося фантастикою. Бо вже на 38-й день коми лікарі боялися, що мозок помер. Та й травми - черепно-мозкова, розрив легені, перелом кісток носа і щелеп, перелом груднини і ребер важко сумісні з життям. Чи й справді сталося диво?

Детальніше на відео

 

 

 

Молочні ріки

Уряд український уже підрахував, скільки живих грошей може дати кожному селянину, щоби заохотити його до розведення корів. Думали над цим - місяць. Чим же крім грошей будуть рятувати українські молочні ріки?

Детальніше на відео

 

 

 

Пожежа в Івано-Франківську

Тим, хто смакував каву з молоком у суботу у Франківську,  довелося несолодко. Зайнялася колиба, де в той момент було понад 300-та людей. Коли вивели всіх, то пожежники піднялися на другий поверх, шукаючи джерело вогню. Аж раптом сильний вибух зруйнував і перекриття, і дах мансарди. Клуби диму і полум'я нагадували розпечений вулкан. Припускають, пожежа почалась із закорочення. А вибух стався, коли вогонь дістався газу.

Детальніше на відео

 

 

 

Мистецький детектив

Цього тижня Мінкульт обіцяв поставити крапку у скандальній історії з підміною полотен відомого українського художника. Нагадаємо, що 2001-го картини Глущенка передали Кабміну з Національного художнього музею. А через 9 років під час звіряння полотен музейники запідозрили підміну.

Детальніше на відео

 

 

 

Паспортний голод

Ви пробували колись робити закордонний паспорт на початку туристичного сезону? Чи ще перебуваєте у щасливому незнанні? Хто робить паспортний дефіцит хронічною бідою українців і хто на цьому заробляє дивіться у сюжеті ТСН-Тиждень.

Детальніше на відео

 

 

 

Лікування Тимошенко

До харківської клініки номер 5-ть, яку й показували німецьким медикам, Тимошенко відвезли ввечері у п'ятницю. За її усною згодою,- заявили тюремники. Бо письмової згоди засуджених для лікування у стаціонарі не потрібно,- запевняють вони. Ця обставина стурбувала однопартійців лідерки "Батьківщини".

Детальніше на відео

 

 

 

Тиждень за одну хвилину

Європейський суд із прав людини цього тижня почав розгляд скарги про незаконність арешту колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Скаргу він подав іще торік у січні. Рішення суду в цій справі, сподівається захист Луценка, стане показовим і для справи Юлії Тимошенко.

Детальніше на відео

 

 

 

Вибори у Франції

Медовий капкан, покоївка, нібито зґвалтована в готелі,  міжнародний скандал і міжнародні підозри. Це лише прелюдія до нинішніх виборів президента у Франції. Виборів, що тільки на перший погляд далекі для українців. Саме від позиції керівництва Франції великою мірою залежить наша європейська перспектива.

Детальніше на відео

 

 

 

 

Реформування ЖЕКів

Реформування можна перетворити на вражаючі бої без правил, а жертвами комунальних експериментів зробити мільйони жителів мегаполісів.

Детальніше на відео

 

 

 

Гол у власні ворота

Забили його не наші футболісти, а ті, хто для них футбольне свято готує. Червону картку на порозі майбутнього Євро-2012 першим показали українським готельєрам. 10-ть тисяч євро за ніч -наприклад, у Донецьку - перестало бути екзотикою. Обурення Мішеля Платіні цінами на житло в Україні вже навіть дало результати: вони трохи впали. Однак, пригасити резонанс у світі так само швидко не вдається. Як наше Євро втрачає вболівальників, не готових до екстрим-подорожі в Україну - і чи не програли ми чемпіонат ще до його початку?

Детальніше на відео

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4005
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація