Високопоставлені байкарі

Тупоголовій беркутні здається, що люди, довідавшись, що бабуся Кличка була єврейкою, одразу від нього відхрестяться.

Дорогі наші українські євреї – олігархи, депутати, мери (і особисто Кернес), сери (є й такі з титулами шевальє), губернатори (і особисто Добкін), бізнесмени – які підтримують діючу владу. Разом із вами цю владу підтримують відверті фашисти і садисти під назвою "Беркут".

А ви ж, як ми знаємо, нікого так сильно не ненавидите, як клятих фашистів. То як же так сталося, що багатоголова гідра фашизму проникла у ваші стрункі ряди?

Рівно місяць тому Елеонора Гройсман, президент Всеукраїнської громадської організації "Українська незалежна рада єврейських жінок" зробила таку заяву:

"Нас возмутил факт того, что страница Фейсбук "Беркут-Украина" — информационная поддержка украинского подразделения "Беркут" — являет собой концентрацию махрового антисемитизма и экстремизма.

"Евреи – пособники нацистов, евреи на службе вермахта, люфтваффе и кригcмарине, евреи-коллаборационисты, сионисты – пособники Гитлера, нацистско-сионистский герб" и другие заголовки статей наполняют страницу украинского "Беркута" в социальной сети Фейсбук.

Страница также изобилует наложениями нацистской свастики на шестиугольную звезду Давида.

Под ссылками указано: "Беркут-Украина — ВНИМАНИЕ! данный материал о связи нацистов и сионистов публикуется исключительно в образовательных целях!"

Панове Фельдман і Рабінович – активні борці з антисемітизмом там, де його нема! Як вам подобається така чудова освітня мета? І чому ж ваша совість і ваш національний гонор ще й досі не зреагували на ці слова?

Ще до того, як ці професійні убивці зненавиділи нас, вони вже люто ненавиділи усіх вас. При чому не вибірково, як нас, а геть усю вашу націю.

Те, що зацитувала пані Елеонора – це тільки крапля в морі людиноненависництва і ксенофобії, яка рясно розквітла на сторінках членів цього злочинного угрупування.

Євреї усього світу повинні довідатися про це і дати оцінку. Бодай тому, що усі єврейські інтелектуали в Україні на боці Майдану. Багато хто присутній там особисто, і в них уже не словами, а кулями стріляє злочинець в уніформі.

Влада, яка зібрала під своє крило лише виродків і гопників, садистів і найманців, приречена. Скажіть їй нарешті це в очі!

І це ще не все. Представництво "Беркута" у facebook.com активно поширює матеріали про єврейське коріння лідерів опозиції.

Для чого це робиться? Вочевидь тупоголовій беркутні здається, що люди, довідавшись про те, що бабуся Кличка була єврейкою, відразу від нього відхрестяться?

Це навіть не смішно. На кого ж тоді розрахована ця маячня?

А вочевидь на певну частину громадян, які перебувають у полоні ілюзій, роками втовкмачувані провладню пресою про те, що за опозицією стоять євреї і американські капіталісти. Саме їм адресовані усі ті фантасмагорії, які ми чуємо з вуст регіоналів та комуністів.

Азаров, який так полум'яно переконував не йти в Європу, бо там нас чекають неймовірні страхіття, відразу після своєї відставки чкурнув не в рідну Калугу, не на південний берег Байкалу, а простісінько у лігво єврогеїв, ба більше – на батьківщину товариша Адольфа.

У вівторок на засіданні Верховної ради Пйотр Сіманєнка повторив той самий фейк, який поширили провокатори про те, що нібито Румунія уже розглядає питання визволення своїх втрачених територій в результаті пакту Молотова-Рібентропа.

Так, справді така новина з'явилася в інтернеті. Але коли знаючі люди почали шукати статтю, на яку посилався сайт у румунській пресі, то чомусь не знайшли. Не було ані такої розмови у румунському парламенті, ані такої статті. Але зате є свіжа страшилка.

Олександр Єфремов теж полюбляє страхати, звинувачуючи опозицію в тому, що "давление оказывают и на семьи депутатов-регионалов: запугиваются дети в детских садах, а женщинам, идущим в магазин, кричат "ганьба!"

От хотілося б мені побачити як дружина тов. Єфремова чимчикує з авоською до магазину. І в яких таких дитячих садках можна побачити дітей наших регіональних мільйонерів?

А недавно ми почули ще одну нісенітницю. Заступник начальника Головного слідчого управління МВС Олег Гнатів заявив, що "інформація, яка міститься на вилучених серверах, стосується діяльності ВО "Батьківщина" і свідчить про те, що масові протестні акції, які почалися в Києві 21 листопада минулого року, що не були стихійними, а планувалися заздалегідь".

Тобто опозиція знала наперед, що президент не підпише євроінтеграційні закони? Це дуже цікаво. Не інакше, як опозиція має у своїх рядах бригаду мольфарів.

Але начальник головного Слідчого управління СБУ Максим Ленко в ефірі телеканалу "112 Україна" звістив ще цікавішу новину: "Серед матеріалів, які присутні в слідстві, є дані, що при плануванні цих акцій передбачався так званий силовий варіант їхнього розвитку, тобто такий варіант, при якому буде застосована сила до мітингувальників, це викличе широкий резонанс і підірве авторитет чинної влади і президента".

Я не знаю, де підбирають таких пінкертонів в СБУ, але те, що в народі закипає лють і невдоволення, видно було усім. Протестні акції, які відбувалися під час останніх парламентських виборів та у локальних місцинах на зразок Врадіївки уже самі по собі давали підставу думати, що бракує тільки останньої краплі для потужного вибуху народного гніву.

Те, що на серверах "Батьківщини" зберігалася інформація про це, нічого дивного. Очевидно, що це не якась там секретна інформація, а висновки аналітиків, які були у відкритому доступі. Я сам у всіх своїх інтерв'ю та коментарях за останній рік наголошував на тому, що коли влада не отямиться, то народ повстане. Ба більше, я навіть змоделював це повстання в жартівливій п'єсці "Останній бункер", де, правда, помилився на пів року, бо повстання там відбувається весною.

То що ж – на основі цього можна і про мене сказати, що я усе спланував?

Також більшість аналітиків, коли їх запитували, чи піде влада на силову зачистку протестів, відповідали ствердно. Я не вважаю себе аналітиком, але відповідав на це запитання також ствердно. Чому? Бо ми уже бачили, що навіть такі невинні акції біля Українського дому на захист української мови викликали у влади ненормальну реакцію. Ми бачили, як під різними приводами влада намагалася перешкоджати мирним протестам у різних регіонах.

Таким чином есбеушники лише роблять видимість, що вони тяжко працюють, бо щойно тільки через два місяці будуть готові оголосити результати розслідування.

Але чого так довго? Хіба хтось заперечує, що опозиція готувалася до силового розгону? Кожна людина при здоровому глузді розуміла, що гайки будуть закручуватися з усе більшою силою і з усе більшим нахабством.

Та ми уже звикли, що представники влади спочатку щось ляпають, а потім мусять виправдовуватися. Як от пан Кожара, який розповідав про легенькі подряпини у Булатова. І щоб зам'яти якось цю дурість, в МЗС народили феноменальну фразу: "висловлювання міністра щодо Булатова насправді не відображають його ставлення до ситуації".

Тобто язик пана міністра перебуває в опозиції до його персони. А як з іншими органами?

Юрій Винничук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: