Бойовики зрівнюють Дебальцеве з землею – бійці передової

Дата публікації
Бойовики зрівнюють Дебальцеве з землею – бійці передової

З Дебальцевого під обстрілами виходять військові

Станом на ранок з міста вдалось вивезти щонайменше 70 поранених бійців.

З вечора 17 лютого триває операція з вивезення поранених українських бійців з Дебальцевого, повідомляє кореспондент ТСН.

Станом на 11 ранку 18 лютого у лікарню в Артемівську поступили щонайменше 70 поранених. Тих, кого можна транспортувати, після перших медичних заходів відправляють до медичних установ в інші міста. Тих, хто потребує негайної операції, оперують у Артемівську.

Траса Харків-Ростов знаходиться під постійним обстрілом бойовиків, що робить вивезення поранених майже неможливим. Щойно колона починає рухатись – її обстрілюють великокаліберними артилерійськими снарядами.

Бійці, які вийшли з Дебальцевого кажуть, що місто знищено майже повністю і постійно палає від нових і нових залпів. Військові кажуть, що обстрілюють місто навіть з надпотужних "Тюльпанів", ударів яких не витримують міцні бетонні перекриття. Місто фактично зрівнюють з землею.

Дорогою Дебальцеве-Артемівськ колонами рухаються бійці, які отримали наказ про вихід, однак у зворотному напрямку на Дебальцеве також рухаються колони української військової техніки. Операція триває.

Як відомо, Петро Порошенко заявив про відвід сил АТО з Дебальцевого.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Українські військові виходять з міста Дебальцеве

Українські військові виходять з міста Дебальцеве
Наступна публікація