Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чекають на команду "Вперед!": українські морпіхи облаштувалися біля Комінтернового

Територію навпроти перетворили на укріпрайон терористи.

Сіра зона навколо Комінтернового перетворена бойовиками на суцільний укріплений район. Окопи розташовані просто під вікнами цивільних хат – вочевидь, аби прикритися останніми від можливої вогневої відповіді армійців на провокації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Водночас морпіхи впритул наблизилися до ворога і навіть чують крики п'яних окупантів. Бракує бійцям одного – команди йти вперед. "Ми її чекаємо ще з 2016 року", - зізнався один із військових. Доки її немає, військові ладнають побут. Зв'язківець "Шкіпер" у години затишшя вишукує розриви дротового зв'язку та лагодить їх.

Морпіха в його роботі супроводжують двоє вірних друзів – Бомба і Мілка. Собаки прибилися до військових давно, а тепер ні на крок не відходять від свого улюбленця. "На яку б відстань не пішов, вони завжди зі мною. Спека, холод, вітер, дощ – вони завжди зі мною", - розповідає "Шкіпер". І додає, що чотирилапі навіть рятують його під час обстрілів: коли сховатися в рівному полі ніде, собаки лягають біля бійця саме з того боку, звідки чуються постріли або вибухи, аби прикрити господаря собою.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

ВідеоДовкола Комінтернового бойовики викопали окопи просто під хатами місцевих

Залиште свій коментар

Вибір редакції