Перші комікси про героїв АТО вийшли друком у Дніпрі

Комікси готували півроку.

"Охоронці країни" - це перший комікс з 10 історій про боротьбу з ворогом героїв АТО, які надрукували у Дніпрі, йдеться в ТСН.16.45.

Кожен герой має реального прототипа. Головний персонаж змальований із командира батареї 25 бригади. Є навіть дівчина-захисниця з надзвичайними можливостями.

Комікси готували півроку. Автором ідеї став Леонід Краснопольський, до 2014 він жив у Донецьку. Чоловіка полонили сепаратисти.

Коли вдалося вийти на волю, оселився в Дніпрі і вже звідси продовжує допомагати бійцям. Частина коштів від продажу коміксів піде на придбання форми та прицілів.

"Основне завдання цього коміксу - познайомити дітей і підлітків з тими подіями, які відбуваються на сході України, трошки перейнятися і зрозуміти, яка почесна служба солдата, як це цікаво і як це важливо для нашої країни", - розповідає автор коміксів Леонід Краснопольський.

У Дніпрі створили комікси про героїв АТО

"Охоронці країни" - це 10 історій про боротьбу з ворогом. Кожен герой має реального прототипа. Головний персонаж змальований із командира батареї 25 бригади. Є навіть дівчина-захисниця з надзвичайними можливостями. Комікси готували півроку. Автором ідеї став Леонід Краснопольський. Частина коштів від продажу коміксів піде на придбання форми та прицілів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: