Після потужних обстрілів Авдіївка сидить без води та світла

Після потужних обстрілів Авдіївка сидить без води та світла

Мешканці Авдіївки почали забувати за комунальні блага через постійні обстріли

Місцеві кажуть, що цей стан для них уже звичний.

Бойовики цілеспрямовано гатять забороненим крупним калібром по Авдіївці неподалік Донецька. Снаряди нищать інфраструктуру, потрапляють у житлові будинки та місцевий коксохімічний завод, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Військові кажуть, що ворог працює переважно 122-міліметровою артилерією. Але нерідко підключає міномети та навіть реактивні системи "Град".

"Ви ж з армією воюєте – то воюйте ж з армією! Стріляють по центральній частині, нищать електросистему, водозабір, водопостачання. Це мені не зрозуміло. Якщо це дійсно люди, які щось роблять для Донбасу, то не треба валяти інфраструктуру своїх же людей, яких вони нібито захищають", - обурений командир взводу батальйону "Січ".

Нині Авдіївка вже дві доби живе без світла та води. Посічені дроти та перебиті труби ремонтники просто не встигають відновлювати в проміжках між частими обстрілами.

Місцеві жителі кажуть, що навіть від успішних ремонтів користі небагато. Блага цивілізації відновлюються, як правило, лише на кілька годин. А після наступного обстрілу знову зникають.

Днями військові на передовій пояснили активізацію бойовиків. На їхню думку, активність може бути пов'язана з промацуванням слабких місць на позиціях українців. Це є одним із елементів підготовки до можливого наступу.

Кореспондент ТСН Євгеній Агарков

Цивільні мешканці Авдіївки знову залишилися без світла внаслідок обстрілів

Цивільні мешканці Авдіївки знову залишилися без світла внаслідок обстрілів

Повʼязані теми:

Наступна публікація