Росія відгороджується від "ЛДНР" парканом

Облаштування кордону проводиться з метою протидії нелегальній міграції та недопущенню переміщення зброї та контрабанди з ОРДЛО. 

Триває інженерне облаштування кордону на ділянці відповідальності прикордонного управління ФСБ РФ по Ростовській області.

Про це у своєму Facebook повідомив народний депутат, керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

Зазначається, що з метою протидії нелегальній міграції та недопущенню переміщення зброї та контрабанди з "ЛДНР" в обхід прикордонного пункту пропуску "Донецьк" на обох флангах пункту пропуску проводяться роботи зі спорудження загороджувального паркану.

" На території Ростовської області реалізується ряд масштабних інфраструктурних проектів з урахуванням розширення прикордонного управління ФСБ РФ по Ростовській області. Зокрема, влітку (орієнтовно - липень) ц.р. заплановано початок будівництва для потреб ПУ ФСБ РФ по Ростовській області багатоквартирних будинків у містах Ростов-на-Дону, Таганрог, Міллерово, Новошахтинськ", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що держкомпанія "Російські автомобільні дороги" на території Жовтневого, Аксайського, Азовського районів і міст Новочеркаськ і Батайськ Ростовської області розпочала підготовчі роботи з будівництва дороги в обхід населеного пункту Аксай.

Нагадаємо, раніше у так званих "міністерстві внутрішніх справ ДНР" та "міністерстві державної безпеки ДНР" говорять про різку активізацію якихось "команд чорних копачів" на Донбасі. Такі "команди" працюють на місцях минулих боїв періоду 2014-2015 років в окупованих районах Донецької області. 

Залиште свій коментар