Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стали відомі подробиці передачі 15 сепаратистів бойовикам "Л/ДНР"

Терористи відмовили родичам українських полонених у такому ж жесті доброї волі. 

Українська сторона в односторонньому порядку передала донецьким бойовикам 15 людей. Це сталося надвечір поблизу Майорська. У такий спосіб Київ сподівається розблокувати питання повернення українських бранців додому, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Серед тих, кого передали бойовикам, - засуджені, але помилувані президентом. Вони були засуджені за тяжкі злочини та злочини проти територіальної цілісності України.

"Тут є і шпіонаж, тут є і заклики до того, щоб не було української влади і так далі. Вони могли навіть підвозити (бойовикам) боєприпаси, вони допомагали тим бандитам, які воювали проти територіальної цілісності України, вони брали участь у незаконних збройних формуваннях. Але вони не вбивали людей", - розповів радник голови СБУ Юрій Тандіт.

Серед цих 15 людей – шість жінок та хворі чоловіки. Тому саме їх і віддали бойовикам.

Разом із ними до пункту обміну ходили п'ятеро родичів українських військовополонених. Вони хотіли попросити бойовиків про такий самий жест доброї волі.

"Відповідь чи почули, що жесту доброї волі не буде. Категорично. Тому що повинен виконуватися п'ятий і шостий пункти Мінських домовленостей – обмін полоненими "всіх на всіх", - зі сльозами на очах розповіла одна з родичок полонених.

Нагадаємо, терористи "ДНР" 27 грудня передали двох полонених жінок керівнику центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимиру Рубану. Більше про двох "полонених" та їхні дивні історії утримування читайте за посиланням.

Відео Україна в передала донецьким бойовикам 15 полонених

Залиште свій коментар

Вибір редакції