Військові в Зайцевому посміялися з чуток про свою втечу

Селище, як і раніше, перебуває під частковим контролем української армії.

Селище Зайцеве, що буквально межує з північно-східними околицями окупованої Горлівки, залишається, як і раніше, під частковим контролем українських військових. Лінія фронту на цій ділянці передової не змінилася, контроль над тими вулицями Зайцевого, що українські воїни відвоювали свого часу, не втрачений, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відстань до противника там справді мінімальна: від 70 до 500 метрів між передовими окопами. Утім, жодної підстави говорити про відхід українських військових немає.

"Навпаки, після того, як ми сюди заїхали, на одній з вулиць ми контролювали три будинки – зараз ми контролюємо цілу вулицю", - твердить боєць ЗСУ з позивним "Степ".

Наша знімальна група вже надвечір побувала на передових позиціях у Зайцевому, які тримають бійці 53-ї бригади. Хлопці кажуть, що обстріли тривають. Утім, відверто зізнаються: полишити позиції готові – але тільки для того, щоби піти в наступ.

"Ніякого відступу з нашого боку не було і не буде. Максимум, що ми можемо – це піти тільки в наступ. Але не назад", - запевнив "Степ".

Як повідомлялося, в Інтернеті активно поширюють інформацію про те, що українські військові здали три позиції – Гнутове, Авдіївку та Зайцеве. Але це категорично заперечує штаб АТО.

ВідеоСелище Зайцеве, що межує із окупованою Горлівкою, залишається під частковим контролем українських військових

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: