Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електромобіль повинен поєднати усі інновації бренду.

Компанія Chrysler показала ескізи електричного концепту Airflow Vision, презентація якого запланована на виставку CES-2020 в Лас-Вегасі.

Прототип повинен поєднати усі інновації, доступні зараз виробнику, повідомляє пресслужба Fiat-Chrysler.

За словами Chrysler, концепт має стати новим словом у світі автомобілів преміум-класу. Він повинен запропонувати "нові варіанти взаємодії між водієм і пасажирами". Серед іншого це буде реалізовано за рахунок безлічі дисплеїв з можливістю персоналізації.

Chrysler Airflow Vision_6
Fiat-Chrysler FCA-North-America Media

Інтер'єр Chrysler AirFlow, за офіційною заявою, побудований з запозиченням "плоскої підлоги" у серійного мінівена Chrysler Pacifica, який обладнаний плагін-гібридною силовою установкою.

У зовнішності футуристичного хетчбека є чимало натяків на поліпшену обтічність – від "леза", яке візуально з'єднує вузькі фари, до динамічного силуету і інтегрованих у кузов колісних дисків.

Загалом же прагнення Chrysler зробити акцент на обтічності кузова цієї моделі не випадкове, адже назва концепт Airflow Vision отримав від культової моделі 30-х років. Вона стала одним з перших автомобілів і отримала дивовижно високий коефіцієнт аеродинамічного опору. Імовірно, нова модель повинна привнести щось нове у світ автомобільної аеродинаміки або принаймні у модельну лінійку Chrysler.

Chrysler Airflow
Chrysler Airflow

Нагадаємо, що Citroen інтригує тизером серійного електрокара. Авто, мабуть, випустять на базі прототипу Ami One Concept.

Залиште свій коментар

Вибір редакції