Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Opel підчепив вірус "Дизельгейту"

У компанії провели обшуки і виявили сліди використання обманного ПЗ.

Вранці 15 жовтня в офіс компанії з Руссельсхайму нагрянули представники німецької прокуратури. Проводили обшук в штаб-квартирі виробника і на заводі в Кайзерслаутерні. Про це повідомляє Autoreview.

Головним чином компанію Opel запідозрили у використанні схожого програмного забезпечення, яке в свій час встановлював концерн Volkswagen. Ще в квітні він був виявлений на автомобілях бренду під час вимірювальних циклів.

Після проведення обшуку Міністерство транспорту Німеччини оголосило, що Opel повинен відкликати 100 тисяч моделей Zafira, Cascada і Insignia попереднього покоління.

Ніяких подробиць про саме програмне забезпечення або свідчень його наявності не повідомляється. Але у Міністерстві стверджують, що це саме той обманний софт вже п'ятий з виявлених.

В самій компанії не підтверджують його наявність і не визнають за собою ніякої провини. представники компанії повідомляють, що всі використовувані пристрої відповідають законодавству і регулюють роботу системи нейтралізації при низьких температурах. Компанія Opel додала, що якщо рішення про відкликання буде прийнято, то вони подадуть апеляцію.

Відкликання стосується автомобілів, які були випущені ще за часів головування американського General Motors. Нинішні власники PSA ніяк не коментують ситуацію.

Нагадаємо, що Opel показав електричний концепт майбутнього. Концептуальний прототип GT X Experimental належить до сегменту В-SUV і є першим кроком до перетворення моделей німецького виробника під керівництвом французького PSA Group.

Залиште свій коментар

Вибір редакції