Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Європі електрокари знищують дизель

Продажі електрокарів вдвічі перевищують попит на дизельні автомобілі.

Як і передбачалося дизель в Європі перестає користуватися попитом і показує зниження продажів на 17%. Наразі на електрокари звертають все більше уваги і попит на них у Європі виріс на 31%. Такі дані показали результати підрахунків Jato Dynamics.

З січня по червень 2018 року на автомобільному ринку Великобританії спостерігалася невизначеність і зниження показників на 6,3%, зазначає Fleetworld. А в Німеччині, Франції та Іспанії ринок показував стабільне зростання, як і в Нідерландах, Польщі та Швеції. А більш скромні ринки Угорщини, Греції, Румунії, Хорватії, Литви показали стрімке зростання продажів.

"Автовиробники продовжують оновлювати і модернізувати свої традиційні моделі, в той час як асортимент запропонованих позашляховиків продовжує рости і залишається привабливим для всіх видів бюджетів і потреб. Дизельна криза, безумовно, вплинула на швидкість росту на ринку, але споживачі долають це, звертаючись до більш привабливих рішень з бензином та EV", - пояснює глобальний аналітик JATO Феліпе Муньос.

статистика продажів в Європі
Fleet World

Кількість придбаних електрокарів в Європі сягає 450 200 машин, що складає зростання на 5,4% від загальної кількості зареєстрованих автомобілів. І це заслуга здебільшого невеликих ринків. Наприклад, у Німеччині на частку EV припадає 3,4% ринку, а в Норвегії - 56% ринку.

Аналітики відзначають, що триває зростання попиту на позашляховики. Їх придбала 2,92 млн осіб, що становило 24% зростання в першому півріччі.

Нагадаємо, що в Україні продовжує повільно зростати виробництво. Більшою мірою це стосується комерційної техніки та автобусів. Легкові автомобілі поки активно збирає тільки завод "Єврокар".

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції