У Болгарії ускладнили правила в'їзду до країни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обмеження торкнеться громадян країн, які не належать до ЄС.

Від 1 серпня 2018 року влада Болгарії посилила візовий режим для громадян країн, які не належать до Євросоюзу. Тепер особам, яким заборонено перебувати в країнах Шенгену, буде також заборонено відвідувати цю країну.

Таке обмеження пов’язане із рішенням Ради ЄС стосовно Болгарії та Румунії, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ Болгарії.

Крім цього, громадяни інших країн, які вже перебувають на території Болгарії і мають заборону на в'їзд до Євросоюзу, будуть депортовані.

Нагадаємо, що Україна та Сербія домовились про "безвіз". Тому ТСН.Туризм зібрав 10 вагомих причин відвідати величну та прекрасну Сербію. Країна вражає туристів скелястим ландшафтом, середньовічними замками, палацами та церквами, а ще неймовірно смачною кухнею та контрастною забудовою міст.

ВідеоБолгарську корову Пєнку, яка нелегально перетнула кордон, не присплять

Ця корова на шостому місяці вагітності за останні два тижні стала найвідомішою у Європі. Історія Пєнки почалася два тижні тому, коли корівка з прикордонного болагрського села відбилася від стада і гайнула до Сербії. Там її зловили, ідентифікували, видали їй довідку і відправили назад до Болгарії, але болагрська сторона заявила: Пєнка - нелегал, і за санітарними правилами мусить бути знищена.

Болгарську корову Пєнку, яка нелегально перетнула кордон, не присплять

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Вибір редакції