Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електричний прототип демонструє новий дизайн бренду.

Концептуальний прототип GT X Experimental належить до сегменту В-SUV і стане першим кроком до перетворення моделей німецького виробника під керівництвом французького PSA Group. Про це повідомив головний дизайнер бренду Марк Адамс в інтерв'ю виданню AutoCar.

"Ми вирішили, що дуже важливо вибрати автомобіль, вже популярний на сучасному ринку, щоб продемонструвати доступність Opel. GT X є новим, але він також має чіткий зв'язок з нашою історією. Ми вважаємо, що це наше майбутнє", - зазначив Адамс.

Opel GT X Experimental

Прототип не потрапить у серійне виробництво, але його окремі елементи будуть з'являтися на нових моделях, як і багато функцій, якими оснащується кросовер.

Фірмовий стиль Opel тепер використовує сильні вертикальні і горизонтальні осі для формування хрестоподібної форми і визначається двома термінами: Compass і Vizor. Перший відбиває характерні ознаки у вигляді розташування емблем по центру, наріст на бампері і з боків капота - вони показують сторони світу, ті ж риси можна простежити і на кормі. Vizor – це характерне оформлення передньої частини майбутніх автомобілів з вітрозахисним екраном у вигляді мотоциклетного шолома, але, ймовірно, це торкнеться тільки електричних версій, бо ДВС вимагає присутності стандартної решітки радіатора.

В основі конструкції концепту лежить "легка архітектура". Експерти відзначають, що це може бути платформа CMP концерну PSA, яка в майбутньому ляже в основу Opel Corsa і Peugeot 208. За своїми габаритами прототип менше кросовера Mokka на 149 мм і його довжина складає 4 063 мм, ширина 1 830 мм і висота 1 528 мм при колісній базі 2 625 мм.

Opel GT X Experimental

Кросовер має концептуально розпашні двері без основної середньої стійки, а цифрова панель приладів захована в глибину і теж нагадує форму компаса. З боків розташовані ще два екрани, які показують зображення з зовнішніх камер. Чотири крісла ніби літають над підлогою.

GT X Experimental стане розминкою для майбутньої електрифікації Opel. Бренд нещодавно пообіцяв, що весь модельний ряд буде доступний з електрифікованими версіями до 2024 року. Повністю електрична модифікація наступного покоління Corsa, надійде в продаж 2020 році.

Нагадаємо, що в Україні компанія Opel перейшла під керівництво представництва французького концерну і тепер стане більш доступна для нашого споживача, а сервісне обслуговування повинно перейти на новий рівень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції