Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Opel знаходить нові риси під керівництвом французів

Германці опублікували тизерний ролик, де відкривають деталі нового дизайну.

Перейшовши під керівництво французької групи PSA бренд Opel починає масштабну ходу. Керівник відділу дизайну компанії Марк Адамс вже анонсував появу нового дизайну бренду під час презентації глобальної програми компанії, а тепер виробник опублікував перший тизерний ролик, де показуються певні риси свіжого образу.

Оновлена концепція буде показана на прототипі GT X Experimental, який, ймовірно, дебютує в цьому році і, можливо, в рамках Паризького автосалону. Він стане родоначальником майбутніх моделей Opel і Vauxhall, які будуть випускатися з 2025 року.

Як відзначають в компанії, при створенні передньої частини автомобіля дизайнери надихалися, головним чином, образом екрану спортивного шолома. Більш яскраво вираженими стане і оптика, підкреслюючи логотип у формі блискавки. На тизері можна відзначити і відсутність радіаторної решітки, що може свідчити про те, що концепт буде електричним.

Експерти вважають, що першою моделлю, яка отримає свіжий дизайн стане Corsa нового покоління. До того ж раніше вже зазначалося, що вона може отримати електричний двигун до 2020 року. А оновлена версія зі стандартними моторами повинна з'явитися в 2019 році.

Нагадаємо, що Opel в Україні тепер продається під керівництвом представництва групи PSA. Розвиток бренду буде проходити у відповідності зі стратегічним планом, який включає в себе відновлення основи бренду і поліпшення конкурентоспроможності та зростання компанії.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції