Від трактора до Tesla Model S: який автопарк має Лукашенко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У нього досить незвичайний смак.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, виявляється, має непоганий автопарк.

Про це повідомляє Autonews.

Зазначається, що Лукашенко має свою власну Tesla Model S. За його словами, він іноді "тестує" цей електрокар та навіть цікавиться технічним складником. Одного разу він навіть розібрав її, аби подивитися, як вона працює.

В автопарку Лукашенка є також ще один електрокар - Geely Emgrand EV.

Цей транспортний засіб очільник держави отримав у подарунок від китайської сторони. Ця модель була представлена у 2015 році та має запас ходу в 330 км. Максимальна швидкість складає 140 км/год.

Лукашенко є прихильником Audi A8. Не даремно на цьому авто він іноді приїжджав на офіційні заходи, перебуваючи за кермом.

Є в його розпорядженні авто преміум-класу, такі як Mercedes-Maybach 62 та Mercedes-Maybach Pullman Guard.

Ці авто перебувають в розпорядженні державного гаражу. Вони мають досить пристойні показники щодо безпеки. На них Лукашенко з'являється лише на офіційних заходах.

Окрім того, в автопарку є й секретний електромотоцикл.

Він з'явився у Лукашенка в 2019 році. Його зібрали білоруські інженери, але з китайських комплектувальних. Щоправда, за кермом цього транспортного засобу лідера Білорусі ніхто ніколи не бачив.

Замикає автосписок найпотужніший білоруський трактор - Belarus-4522.

Точну копію цієї моделі в мініатюрі лідеру країни подарували під час відвідування заводу МТЗ. Протестувати машину особисто цього разу президенту не вдалося, серійне виробництво BELARUS-4522 поки що не почалося.

Залиште свій коментар

Вибір редакції