Неймовірне морозиво з домашнього сиру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Десерти можуть бути не лише смачними, але й корисними — як оце морозиво з сиру.

Моя донька має слабкість до одного виду солодкого — морозива. Від всього іншого вона може спокійно відмовитися. А ось морозиво — це те, що вона б у своїх дитячих мріях їла на сніданок, обід, вечерю та в проміжках між ними. З нашим сімейним правилом — одне невелике солодке на день, особливо не наласуєшся. Але мені, як мамі, хочеться зробити ті ласування ще і корисними. тому замість магазинного я готую морозиво з домашнього сиру.

Зазвичай текстура та смак сиру не надто асоціюються з ніжним морозивом, але після приготування десерту з гранолою, полуницею та кремом з домашнього сиру, коли чоловік навіть не міг здогадатися, що останній є у складі страви, я надихнулася на морозиво з сиру.

Якщо у вас не має можливості дістати якісний домашній сир, купуйте магазинний, але найбільшої жирності. І його обов'язково слід перетерти через сито або тричі перемолоти на м'ясорубці, щоб навіть найдрібніші грудочки не зіпсували смаку.

Так само важливе попереднє охолодження сирної маси в холодильнику перед заморожуванням в морозильній камері, оскільки в не охолодженому морозиві, що одразу потрапило до морозилки, при замороженні утворюватимуться більші кристали льоду, що надасть йому шорсткуватості. 

А якщо ви не маєте спеціальних форм, сміливо використовуйте пластикові горнята.

Інгредієнти:

  • домашній сир — 400 г;
  • вершки 30% — 250 мл;
  • цедра 1 апельсину;
  • цукрова пудра — 100 г.

Домашній сир, як я вже казала, слід змолоти тричі на м'ясорубці або протерти через мілке сито. Додати цедру, цукрову пудру та розтерти.

Вершки збити до стабільних піків. Партіями ввести до сиру та обережно перемішати, щоб випустити якомога менше повітря.

Розкласти сирну масу по формах для морозива і поставити спочатку до холодильника (мінімум на 2 години, а ще краще — на 4), а потім до морозильної камери ще на 4-5 годин.

У подальшому морозиво слід зберігати в морозильній камері. Смачного!

Більше рецептів читайте на picantecooking.com

Приєднуйтеся також до групи ТСН.Блоги на facebook та слідкуйте за оновленнями у розділі!

Залиште свій коментар

Вибір редакції