Чого варті аргументи противників "Маршу рівності"

Якщо людина наводить подібні аргументи у дискусіях щодо гей-прайду, права ані її, ані інших людей їй насправді нецікаві.

Ну що ж, "Марш рівності" у Києві відбувся. Пройдусь по топ-аргументах його противників, деяких з яких інакше як гомофобами не назвеш.

Аргумент №1. Хто тих геїв утискає? Хай собі сплять тихо, а не виходять на вулицю

Так от сама теза вже доводить, що геїв утискають. Що відношення до них у частини суспільства негативне, аж до побиття. Вони, як люди і громадяни, мають право виходити і відстоювати свої права, навіть якщо ви не знаєте про проблеми з їхніми правами.

Аргумент №2. Сьогодні будуть ходити геї, а завтра за права будуть боротися педофіли, зоофіли, канібали

Порівняння геть некоректне. Педофілія, зоофілія, канібалізм – це карний злочин. Гомосексуальність була злочином за часів "совка", вона вважалася хворобою, навіть дігноз такий був – "гомосексуалізм". Якщо ви "совок" – тоді питань нема. І ще – наведіть хоч одну країну, де легалізовані одностатеві шлюби, а разом з тим легалізовані педофілія, зоофілія чи канібалізм.

Аргумент №3. Що ж вони, ті геї, розмахують своїми "причандалами" на параді. Правильно їх б'ють

По-перше, в Києві відбувся гей-прайд, а не парад. А це  акція, завданням якої є підтримка толерантного ставлення до представників ЛГБТ-спільноти (лесбійок, геїв, бісексуалів та трансгендерів), захист прав людини та громадянської рівноправності для всіх незалежно від їхньої сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. По-друге, бити громадян – це злочин. А щодо розмахування – фото у студію.

Аргумент №4. Геї порушують мої права, не знаю, як дітям пояснювати, що то за парад

Щодо параду передивіться попередній пункт. Щодо іншого, те, що ви нетерпимі до когось чи у вас проблема з комунікацією з дітьми – не є порушенням ваших прав. Це суто ваша особиста проблема.

Аргумент №5. Це пропаганда одностатевих відносин. Всі навколо стануть геями, це жах

Ну, якщо ви невпевнені у свой орієнтації і на неї впливає прайд – вітаю, ви латентний гомосексуал. Є купа досліджень, які доводять, що кількість гомосексуалів коливається в межах одних і тих самих відсотків незалежно від того, чи в країні одностатеві відносини під забороною чи дозволені законом.

Цей аргумент нагадує чисто тюремну риторику, коли насилу "опускають". Прайд нікого не "опускає", геї не кличуть до своїх рядів гетеросексуалів, вони не пропагують свої відносини. Вони організовують прайди не задля пропаганди, а задля своїх прав (див. п.1) і нормального, толерантного відношення до себе.

ВідеоУ Києві ЛГБТ-спільнота провела найбільший в історії України Марш рівності

Аргумент №6. Гомосексуальність – це не по-християнськи

Нагадаю, що церква в Україні відділена від держави. Але церков різних конфесій в нас достатньо. Так само, як атеїстів чи агностиків. Коли віряни роблять хресну ходу, атеїсти не виходять і не кажуть, що, мовляв, мої права порушуються, не блокують вулиці і тому подібне. Бо це називається терпимість і повага до чужих переконань та віри.

Якщо ви наводите ці аргументи у дискусіях – вітаю знову: ви не тільки латентний гомосексуал, але ще й страшенно схожі за переконаннями на середньостатистичного росіянина з його "руським міром", скрепами, традиціоналізмом і дрімучістю. Права ані ваші, ані інших людей вам насправді нецікаві. Вам цікаві лише свої особисті і часто хибні переконання.

Може тому і війна в нас...

Читайте оригінал публікації на site.ua

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook та стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар