Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Роман "Девід Копперфілд" Чарльза Діккенса екранізували. Відео

Світова прем’єра відбудеться у січні 2020 року.

Один з найвідоміших романів "Девід Копперфілд" Чарльза Діккенса екранізували. Про це йдеться на сторінці "Видавництво Старого Лева" у Facebook.

Фільм під назвою "Особиста історія Девіда Копперфілда"– англо-американська комедійна драма, режисером якої є Армандо Януччі ("Віце-президент", "У петлі"). Це  історія молодого хлопця Девіда у Лондоні ХІХ століття. Втрата батьків і насильство в родині, важка праця змалку, бідність і поневіряння, зради і щоденні труднощі – всього було вдосталь у житті Девіда, проте йому таки вдалося досягти успіху і знайти своє щастя.

Вперше фільм презентували на початку вересня на Міжнародному кінофестивалі у Торонто, а світова прем’єра відбудеться у січні 2020 року.

Фільм під назвою "Особиста історія Девіда Копперфілда"– англо-американська комедійна драма, режисером якої є Армандо Януччі ("Віце-президент", "У петлі").

Він же написав сценарій разом із Саймоном Блеквеллом.

Творцями стрічки стали компанії Walt Disney Studios Motion Pictures та Lionsgate.

Головну роль в екранізації виконав британський актор індійського походження Дев Пател, відомий завдяки фільмам "Мільйонер із нетрів", "Лев", "Людина, яка пізнала нескінченність".

Нагадаємо, Квентін Тарантіно почав писати роман про ветерана Другої світової війни. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції