Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Всесвітній день поезії читатимуть вірші на чотирьох і більше

Поетичний вечір відбудеться у книгарні-кав’ярні "Видавництво Старого Лева".

У Всесвітній день поезії  - 21 березня, свої вірші презентуватимуть відомі українські поети - Світлана Поваляєва, Мирослав Лаюк, Павло Коробчук та Дмитро Лазуткін, йдеться на сторінці у Facebook.

У програмі вечора "Поезія на чотирьох і більше" Світлана Поваляєва поділиться історіями зі збірки "Після Криму", Мирослав Лаюк познайомить із віршами із нової книжки "Троянда", Павло Коробчук зачитає вірші із "Хвої", а Дмитро Лазуткін захопить своєю "Артерією".

За словами організаторів заходу, серед усіх слухачів поети оберуть найкращого чи найкращу, який отримає сюрприз від видавництва.

Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня. Встановлено 1999 року ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО. Вперше відзначено 21 березня 2000 року. Всесвітній день поезії відзначається і в Україні від 2004 року. 

Нагадаємо, п'ять цікавих фактів про Ліну Костенко, якій нещодавно виповнилось 89 років.

ВідеоТелеканал ПЛЮСПЛЮС та видавництво Ранок випустили серію унікальних книг-конструкторів

Гарна новина для маленьких винахідників! Телеканал ПЛЮСПЛЮС спільно з видавництвом "Ранок" випустив серію унікальних книг-конструкторів "Моя творча енциклопедія". Вони розроблені на основі мультфільмів "Світ чекає на відкриття". Ми розігруємо один такий комплект. Заходьте на нашу сторінку у Facebook та дізнавайтесь умови розіграшу.  

Телеканал ПЛЮСПЛЮС та видавництво Ранок випустили серію унікальних книг-конструкторів

Залиште свій коментар

Вибір редакції