Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийшла книжка психотерапевтки Лорі Ґоттліб  

Книжка стала бестселером за версією New York Times і першою у рейтингу "Популярна психологія" на Amazon. Українською книжка вийшла 20 грудня 2019.

У видавництві BookChef в українському перекладі вийшла книжка "Хочете про це поговорити? Нотатки психотерапевта в 58 сеансах" Лорі Ґоттліб, повідомляє пресслужба видавництва. 

У книжці йдеться про вміння розпізнати й зрозуміти власні емоції й емоції інших людей із нашого оточення. Уміння керувати цими емоціями й будувати якісні гармонійні взаємини з близькими, колегами і навіть просто випадковими людьми. Зрештою, це вміння позбутися всіляких гризот і бути щасливими, уміння жити в гармонії з собою і світом.

Авторка ділиться знаннями, як стати щасливими, розмірковує про ті чи ті емоційні й психологічні проблеми своїх пацієнтів і навіть свої, описує історії пацієнтів, хоча іноді йдеться не про конкретних пацієнтів, а про "збірні образи", аби зберегти приватність людей, які зверталися до неї по допомогу.

У книжці автор зачіпає й висвітлює найпоширеніші проблеми, які виникають майже в кожного з нас, але такі, про які не поговориш навіть із найближчими друзями чи рідними.

Лорі Ґоттліб  - американська письменниця та психотерапевтка, веде щотижневу колонку порад "Шановний терапевт" для журналу The Atlantic.

Нагадаємо, Джоан Роулінг стала найбільш високооплачуваною письменницею 2019 року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції