За відмову зустрічатися з дівчинкою 15-річному підлітку встромили ніж у серце

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За відмову зустрічатися з дівчинкою 15-річному підлітку встромили ніж у серце

Зведена сестра Володі розповіла: вночі родичі ображеної дівчини вдерлися до їхнього будинку і зарізали підлітка / Фото: Комсомольская правда

Хлопця зарізали родичі 14-річної дівчинки, з якою він вирішив припинити зустрічатися.

В місті Партизанське у Приморському краї Росії у власному будинку на очах у численних родичів було вбито 15-річного підлітка. Виявилося, що таким чином хлопцю "помстилася" родина кинутої ним дівчини.

Трагедія розігралася ще в середині лютого, але страшні подробиці спливли лише зараз. Як дізналася "Комсомольська правда", Володю Бабенка зарізали за відмову зустрічатися з дівчинкою.

У той вечір вдома були, окрім хлопця, його батько і зведена сестра Катя з чоловіком і маленькою дитиною.

"Вова сидів біля комп'ютера і спілкувався з дівчинкою, з якою зустрічався останній місяць - 14-річною Свєтою. Дівчинка в той вечір випила і спілкувалася досить емоційно, а Вова якраз зважився з нею розлучитися", - розповіла Катя.

Відправивши їй повідомлення про це, буквально через півхвилини він отримав відповідь: "Добре подумав? Будеш спілкуватися з моїм батьком".

Втім, хлопець поставився до погрози несерйозно. Однак о першій годині ночі на порозі будинку з'явилися троє здорових хлопців з дрючками.

"Паша, брат цієї Свєти, почав бити мого чоловіка, а двоє його подільників взялися за мене і Вову, - згадує Катя. - Вова був в іншій кімнаті, я чула його крики і звуки ударів. Потім Паша відволікся від чоловіка і пішов в кімнату до Вови. У цей час тато вискочив у вікно і кинувся до сусідів викликати поліцію. Я хотіла теж зателефонувати, але один з бандитів навис наді мною і відібрав телефон, а чоловікові сказав, показуючи на ніж: "Сам кинешся або допомогти?".

Весь цей час Свєта, її подружка і батько стояли на вулиці і посміювалися, дивлячись на розправу. Потім Паша встромив ніж у серце Володі і вийшов з кімнати.

"До будинку увійшов глава їхнього сімейства, я благала його викликати "швидку" для Вови, а він спокійно так озирнувся і сказав: "Стираємо пальчики і умиваємо ручки". Приїхала "швидка" і поліція, але було вже пізно: Вова помер", - пригадує жінка жахіття тої ночі.

У ту ж ніч за підозрою у вбивстві затримали Павла. Однак інші учасники нападу поки проходять у справі свідками. Слідчі заявили, що їх поки немає за що затримувати за законом.

"Сім'я цього Павла - цілком нормальна: і мати, і батько працюють на залізничній станції. Батько не їхав вбивати Володю і нікого про це не просив. Просто Паша - відморозок, от і кинувся з ножем на хлопчика", - вважають в місцевому слідчому відділі.

За словами правоохоронці, Павло вже двічі судимий: вперше за крадіжку автомобіля, вдруге він відсидів строк за статтею "Крадіжка" і звільнився лише в листопаді минулого року.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація