Вісім нехудожніх книг про кіберспорт

Дата публікації
Перегляди
216
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вісім нехудожніх книг про кіберспорт

Топові нон-фікшн книги про кіберспорт.

Кіберспорт вже не перший рік привертає до себе підвищену увагу, як відносно молода індустрія, що швидко набирає обертів. Про нього знімають фільми, серіали, аніме, пишуть книги.

У цьому матеріалі ми розповімо про вісім цікавих нехудожніх книг, присвячених кіберспорту.

Книги із перекладом

"Всупереч: Шлях до перемоги"

Назва англійською: "Against All Odds: The Way to Victory".

Мови: українська, російська, англійська.

Автор: Данило "Zeus" Тесленко.

Рік видання: 2019.

Рейтинг на Amazon: 4,9.

Історія успіху українського кіберспортсмена Данила "Zeus" Тесленка, що входив до команд Natus Vincere з Counter-Strike 1.6 і Counter-Strike: Global Offensive. Один із найуспішніших і всесвітньо відомих українських професійних гравців поділився цікавими, смішними і драматичними подробицями свого кар'єрного шляху.

Однак у книзі Данило розкриває не тільки свою біографію. Він також дає поради із командної й індивідуальної гри, підвищення скіла і поліпшення ігрового стилю.

"Кіберспорт"

Оригінальна назва: "Good Luck Have Fun: The Rise of Esports".

Мови: англійська, російська.

Автор: Роланд Лі.

Рік видання: 2016.

Рейтинг на Amazon: 3,62.

Книга буде особливо корисна тим, хто лише починає цікавитися кіберспортом. Автор просто і доступно розповідає про його історію, дисципліни, топові команди, гравців і багато іншого.

Увага також приділена фінансовим питаням, Ролан аналізує, як і на чому заробляють у кіберспорті.

"Твій шлях у кіберспорт"

Оригінальна назва: "How To Be a Professional Gamer: An ESports Guide to League of Legends".

Мови: англійська, російська.

Автор: Майк Дайвер.

Рік видання: 2016.

Рейтинг на Amazon: 2,88.

Книга присвячена кіберспортивній дисципліні League of Legends (LoL) і команді Fnatic, яка виступає в ній. Вона складається з двох частин. У першій автор розповідає про історію кіберспорту, створенні гри, а також перший світовий чемпіонат із LoL.

У другій частині книги гравці колективу Fnatic дають рекомендації щодо поліпшення скіла.

Книги англійською

Серед книг про кіберспорт, які не були переведені з англійської, особливої уваги гідні наступні.

  1. "The Invisible Game: Mindset of a Winning Team" (Zoltan Andrejkovics). Книга обіцяє розповісти про реальний життєвий досвід менеджера кіберспортивної команди на шляху до пошуку душевної рівноваги для максимальної продуктивності. Рейтинг на Amazon: 4,45.
  2. "A Newborn Business: Esports" (Zoltan Andrejkovics). У цій книзі автор відповідає на популярні запитання на кшталт: "Як стати кіберспортсменом і заробляти цим на життя?".Рейтинг на Amazon: 4,42.
  3. "OpTic Gaming: The True Story of the Making of eSports Greatest Team " (H3CZ, NaDeSHot, Scump, BigTymer, Midnite, OpTic J, Fwiz, Ryan Dempsey). Історії успіху гравців американської команди OpTic Gaming із Call of Duty. Рейтинг на Amazon: 4,31.
  4. "Raising the Stakes: E-sports and the Professionalization of Computer Gaming" (TL Taylor). Авторка вивчає кіберспорт, як явище, а також піднімає питання гендеру на професійній сцені. Рейтинг на Amazon: 3,92.
  5. "Playing to Win: Becoming the Champion" (David Sirlin). Автор аналізує "Мистецтво війни" Сунь-Цзи через призму кіберспорту. Рейтинг на Amazon: 3,86.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
216
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація