Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимофій потребує вашої допомоги

Тимофій потребує вашої допомоги

Дитині потрібна посилена і тривала реабілітація

Крайник Тимофій народився при важких пологах і мав важкий стан через асфіксію, у малюка постраждав мозок, що потягло за собою низку проблем у здоров’ї дитини. Зараз діагноз Тимофійка - ДЦП, змішана форма (V рівень за GHFCS), затримка психічного та мовного розвитку, епілептичний синдром.

«У свої 4 роки Тимофій самостійно не сидить, не стоїть і не ходить. Дуже відстаємо в своєму фізичному і психоемоційному розвитку від своїх однолітків. Вчимося сидіти, перевертатися, повзати, пересуватися рачки, відкривати долоньку, брати предмети і ними маніпулювати. Лікарі кажуть, що наш син дуже цілеспрямований і перспективний хлопчик, але необхідні постійні реабілітація та заняття з різними фахівцями (ЛФК, масаж, бобат-терапевт, логопед, психолог і спеціальний педагог, ортопедична корекція, плавання, іпотерапія і багато іншого)», - розповідає мама хлопчика.

Звичайно, що у родини навіть попри усі зусилля, не вистачає коштів, тому вони наважились просити допомоги у людей.

«Крім постійної реабілітації, ми кожен день самостійно займаємося вдома з Тимофієм не покладаючи рук, витрачено дуже багато сил і грошей, але позитивні результати є і ми віримо в світле майбутнє нашої дитини! За ці три роки ми вибилися з сил матеріально, адже в родині працює лише один тато Тимофія, тому прошу Вас допомогти в досягненні мети нашої дитини і поставити сина на ноги», - просить мама хлопчика.  

Реквізити для допомоги: 

Мама: Крайник Олена Олександрівна

Номер картки "ПриватБанку": 4149 4991 1730 6074   

https://www.facebook.com/groups/721154034901138/

Залиште свій коментар

Вибір редакції