Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
30 тисяч доларів потрібні на операцію для Кирилка

Мама просить небайдужих людей допомогти зібрати кошти.

Три роки тому, коли Голіянт Кирило навчався в першому класі, родина помітила, що йому важко тримати ручку, вона постійно випадала. Тоді хлопчик почав писати лівою рукою, але через деякий час і ліва рука відмовилася писати.

Батьки і лікарі майже рік витратили на пошук причини такого явища. І лише київські лікарі приголомшили діагнозом - торсійна дистонія, локальна форма - це рідкісне генетичне захворювання нервової системи, яке викликає розвиток функціональних порушень, що обмежують рухові можливості та змушують людину страждати через постійні зсудомлення м’язів.

«Останні три місяці хвороба з шаленною швидкістю прогресує. Все тіло повністю в судомах... Кирило не може вже повноцінно існувати, без моєї допомоги дитина не може ні поїсти, ні вийти на вулицю на прогулянку. Кожного дня моя кровинка просить допомоги у мене і постійно ставить одне й те саме запитання: "Мамо, чому саме зі мною таке сталося, коли закінчиться біль, тому що я вже не можу витримати"… А я допомогти не можу, і навіть не знаю, що пояснити дитині, за що йому такі муки...Тільки намагаюся заспокоїти, але відвертаю погляд від сина, щоб він не бачив страх і відчай в моїх очах...», - розповідає мама хлопчика.

Проте таке захворювання не є невиліковним, його можна приборкати за допомогою вживлення нейростимулятора для глибокої стимуляції мозку (Deep Brain Stimulation).

«Лікування дороговартісне – майже мільйон гривень потрібно, стільки коштує повноцінне життя моєї дитини. Процедура імплантації відбувається один раз, потім треба заміняти лише генератор (батарейку). Термін служби такого генератора – від трьох до дев’яти років. На жаль, в нас часу дуже мало, хвороба дуже прогресує, з кожним днем. Навіть не знаю звідки беруться сили у сина терпіти біль... 30 000 доларів зібрати за місяць для нашої родити просто не можливо. Я впевнена, що в світі є добрі та чуйні люди, які допоможуть», – каже мама Кирилка.

Реквізити для допомоги

ПриватБанк

5168 7427 2644 8271 Голіянт Катерина

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції