Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 400 тисяч гривень потрібні Софійці на операцію

Понад 400 тисяч гривень потрібні Софійці на операцію

Дитині мають провести операцію на суглобах.

Софійка від самого народження бореться за можливість самостійно ходити, але у дитини виявили після стрімкого стрибка росту підвивих тазових суглобів. Зараз дитині рекомендують операцію, щоб це виправити.

"Ортопед повністю усуває ортопедичну проблему і ми за неї забуваємо, з урахуванням правильного навантаження! Унікальність методу, що ставлять гвинти, а поверх ніжок встановлює систему Ілізарова-Веклича на 3 місяці. За цей час формується правильний фізіологічний кут тазових суглобів. Ця операція наша надія забути про ортопедичні проблеми і шанс дати можливість правильно розвиватися", - каже мама Софи.

Дитині така операція необхідна, адже через підвивихи у неї йде перекос усього тіла, з'явилася різниця у довжині ніжок, а також їй стало боляче ставати на праву ніжку. «Зараз найбільша мрія нашої родини - це зробити операцію у кінці цього року і дати Софі час на відновлення. Я прошу підтримати нас. 413 943 грн необхідна сума, щоб наша дівчинка мала реальний шанс стати на свої ніжки», - розповідає мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку 4149499115583583

Залиште свій коментар

Вибір редакції