Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Людмилі здолати мієлому

На трансплантацію кісткового мозку знадобиться від 80 тисяч доларів.

Вже кілька років Козлова Людмила намагається здолати тяжке захворювання - множинну мієлому. При такій хворобі клітини крові, які виробляє кістковий мозок, мутовані і викликають збої у всій кров'яній системі. 

«З 2016 року було безліч курсів хіміотерапії за різними схемами, потім мама потрапила до реанімації двічі. Після реанімацій було рішення про термінову хіміотерапію, після якої послідувала аутологічна трансплантація кісткового мозку. Після цієї трансплантації, протягом року аналізи були в нормі, але на початку серпня цього року ми отримали результати аналізів, за якими було зрозуміло, що настав рецидив хвороби», - розповідає донька Люди.

Нова трансплантація вже від нерідного донора – єдиний шанс на життя. Але її проводять лише закордоном і за десятки тисяч доларів.

«Лікарня Туреччини згодилася провести потрібне лікування, ціна якого складає 80 000 тисяч долларів. За три роки лікування ми витратили всі кошти, які тільки мали. Зараз постала термінова потреба у зборі коштів на подальше лікування. З 5 вересня починається курс занадто тяжкої хіміотерапії, після якої потрібно одразу їхати до Туреччини на трансплантацію кісткового мозку», - каже донька Людмили.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7574 0604 3564

Козлова Людмила Василівна

https://www.instagram.com/kozlova_l_dopomoga_/?hl=uk

Залиште свій коментар

Вибір редакції