Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть врятувати життя 3-річної Кіри

Дитині терміново потрібно летіти до Італії на лікування.

Гострий лімфобластний Т-клітинний лейкоз, ранній рецидив – це діагноз 3-річної Біленької Кіри. Вперше дитині діагностували хворобу два роки тому.

“Спочатку лікувалася в Запоріжжі, потім поступила на лікування в Київський "Охматдит". Основне лікування тривало більше року, після чого була виписана додому. Але вже через 4 місяці стався рецидив», - розповідають батьки дитини.

Родина не опускає рук і продовжує боротьбу за життя крихітки. Та їм потрібна фінансова допомога, щоб назавжди перемогти хворобу.

“Лікарі сказали, що потрібна пересадка кісткового мозку в найкоротші терміни, на пошук коштів дали 2-3 місяці. Батьки на роль донорів не підійшли, тому пересадку можливо зробити тільки за кордоном. Потрібна дуже велика сума”, - розповідають рідні дитини і благають про фінансову підтримку.

Врятувати дівчинку погодилися медики в Італії. Квитки ж на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом "1+1". Батьки вже підрахували суму: щоби поставити доньку на ноги, потрібно 120 тисяч євро. Таку суму родина не подужає. 
 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4991 1134 5425 Біленька Ангеліна Сергіївна
№ картки 5168 7427 0952 1771 Біленький Олександр Генадійович

https://www.facebook.com/groups/1875782929378964/

Залиште свій коментар

Вибір редакції