Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть врятувати життя Єгорці!

6-річний хлопчик бореться за своє життя.

25 тисяч євро не вистачає на операцію шестирічному Єгору Антарову. Трансплантація кісткового мозку нині єдиний шанс на порятунок життя. Але провести операцію необхідно якнайшвидше.

Шестирічний Єгор Антаров не по-дитячому серйозний і мовчазний. Увесь свій час, коли крапельниці не приковують його до ліжка, витрачає на творчість: малює, фотографує. І, каже, дуже сумує за своїм синтезатором. Музика, це єдине, про що він розмовляє охоче, бо мріє стати композитором.

Хлопчикові ще не було й чотирьох років, коли лікарі поставили йому діагноз гострий лімфобласний лейкоз, тобто рак крові, він провів у лікарні понад рік. Хворобу вдалося здолати, але менш, ніж за рік, вона повернулась.

Зараз Єгор отримує високодозну хіміотерапію і готується до трансплантації кісткового мозку. А от зробити таку пересадку в Україні, на жаль, поки що неможливо. Готові допомогти дитині в Італії.

Для лікування там необхідно 120 тисяч євро. Більшу частину грошей для Єгора вже зібрали волонтери. Бракує лише 25 тисяч, які потрібні негайно - провести операцію слід не пізніше, ніж за шість тижнів. Із проханням про допомогу батьки звертаються до небайдужих. Кажуть, головне - жага до життя, в Єгора є. Решта - питання фінансів і часу. Його, на жаль, уже обмаль.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7420 6516 2392

Красноухов Дмитро Анатолійович

Залиште свій коментар

Вибір редакції