Допоможіть врятувати життя Євгену

Дитині потрібна термінова операція

3-річний Григораш Євген у квітня 2016 року потрапив до лікарні з підозрою на пневмонію. Але УЗД легень показало додаткове утворення у правій легені. Додаткові дослідження показали, що у хлопчика лімфома. Проте лікарі не могли остаточно визначити її тип, а відтак і призначити правильне лікування.

"Попереднє заключення із закордону на користь лімфоми Ходжкіна. Останній гістологічний  висновок видав патанатомічний діагноз некласифікованої В-крупноклітинної лімфоми з проміжними ознаками між дифузною В-клітинною лімфомою і класичною лімфомою Ходжкіна. Весь цей час, поки чекали висновків, у дитини була висока температура, яка не збивалася ні антибіотиками, ні іншими препаратами. Після повторної консультації в ОХМАДИТі було прийняте рішення розпочати блок високодозованої хіміотерапії", - розповідає мама хлопчика.

Лікарі також радять провести дитині трансплантація кісткового мозку з його власних клітин. Таку операцію можуть провести в київській клініці. Батькам потрібно зібрати близько 10 000 євро на потрібні медикаменти.

Реквізити для допомоги:

Картка Приват Банк 5168757316042466.

Григораш Олександр Михайлович

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: