Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Федір опинився прикутим до ліжка через нещасний випадок

Чоловіку потрібна посилена реабілітація

Безрученко Федір під час відпочинку невдало пірнув у воду і отримав перелам четвертого шийного хребця. Це призвело до повного паралічу, додатково ускладнилося пневмонією.

«Зробили двi операцi і вже майже два місяці лікуємо пневмонію, грошей, на жаль, зараз не вистачає. Є шанси повернутися до колишнього життя, так як спинний мозок був стиснений, але не перебитий. Чутливість поступово повертається. Він відчуває грудну клітку і руки до ліктів. Є імпульси в штовхальних рухах і наростає тонус в м'язах», - розповідає дружина чоловіка.

Зараз Федір перебуває в  нейрореанімації відділення нейрохірургії та спинного мозку в Лікарні швидкої медичної допомоги в Києві, поки його не можна забрати з лікарні, адже потрібна постійна санація через пневмонію.

«Лікарі рекомендують, щоб він продовжував лікування в умовах клiнiки i подальше реабiлiтацiйне лiкування. Кожен день на ліки витрачається 1500 - 2000 грн, коштiв на довготривале лiкування не вистачає. На початкове лікування і реабілітацію необхідна сума в 150 тис. грн», - каже дружина Федора і просить про фінансову допомогу.

Реквізити для допомоги:

Номер карти ПриватБанк  4149 4393 9229 3712 Безрученко Федір Олексійович.

Номер карти ПриватБанк 4149 4393 9229 3712 Безрученко Федір Олексійович.

Залиште свій коментар

Вибір редакції