Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ізраїльські лікарі рятують життя Інні

Родині не вистачає коштів на подальше лікування

В липні 2017 року Бондар Інна проходила обстеження в гематологічному відділенні Київського обласного онкодиспансера. Згідно з висновками лікарів їй встановлено діагноз: гострий промієлоцитарний лейкоз. 

"Інні призначили термінове лікування. За цієї недуги важливою є кожна хвилина. Але призначених ліків ми придбати не змогли, оскільки  в Україні їх знайти дуже складно, практично - неможливо . Тому змушені були звернутися по допомогу за кордон”, - розповідають друзі жінки.

 Наразі Інна перебуває на лікуванні в Ізраїлі. Вона проходить другий курс хіміотерапії.

“Лікування тривале і дуже дороговартісне. Переліт, обстеження, лікування в стаціонарі, проживання - на все це потрібні величезні кошти. До цього часу ми обходилися своїми силами, допомогали родичі, друзі, знайомі і просто небайдужі люди. Але наші фінансові можливості вичерпані, а  на подальше лікування ще потрібно не менше 50000 доларів. Тому змушені звернутися до Вас за допомогою.  Самотужки нам таку суму не зібрати. Просимо, благаємо всіх небайдужих людей: відгукніться на наше горе і допоможіть зібрати необхідні кошти на лікування Інни.  Моя сестра  дуже хоче жити, хоче перебороти хворобу, хоче бути здоровою - заради двох своїх синочків 3-х та 8-ми років”, - каже сестра Ірини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168757328649415

Пупенко Тамара Василівна (мама Інни)

Залиште свій коментар

Вибір редакції