Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лейкоз поставив під загрозу життя Федора

Родина збирає кошти на лікування.

Минулого місяця Атрощенку Федору встановили діагноз гострий лейкоз, від якого він почав лікування у "Київському обласному онкодиспансері".

Все тіло чоловіка було вкрите невеликими синцями,  дерматологи припускали банальний псоріаз, але аналізи не підтверджували його, тож Федору довелося звертатись до різних спеціалістів, але ретельні обстеження, які призначались чоловіку, не давали з’ясувати точного діагнозу. Час йшов і врешті звичайний аналіз крові показав велику кількість лейкоцитів. Додаткові дослідження врешті дали відповідь, що відбувається з організмом чоловіка.

Майже одразу Федора поклали на лікування і призначили хіміотерапію, щоб приборкати хворобу і досягнути ремісії. Проте лікарі попереджають, що для повного одужання знадобиться трансплантація кісткового мозку.

Вже зараз родина витратила всі свої заощадження і фінансову допомогу від друзів, але це лише перші кроки в подоланні хвороби. Сил і бажання боротись у Федора вистачає, а ось з фінансами - проблема. Тому він і вся його родина просять допомогти назбирати кошти на потрібне лікування.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

 5168 7573 4653 6263 АТРОЩЕНКО М.М

https://www.facebook.com/groups/798626010537090/

Залиште свій коментар

Вибір редакції