Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маші потрібна ваша допомога

Один курс лікування для дитини коштує більше 120 тисяч гривень.

У донечки Маші з родини Шеховцових із дуже рідкісне і поки невиліковне генетичне відхилення в розвитку - синдром Ретта. Це порушення розвитку всього організму через спонтанну мутацію гена, який кодує, яке часто супроводжується множинними супутніми ускладненнями. У Маші воно проявляється частими сепсисами, пневмоніями і численними епілептичними нападами.

«У вересні 2018 року, після консультації нейроімунолога у Марії виявили вірусний лейкоенцефаліт мозку, викликаний вірусами герпесу одразу декількох типів на тлі комбінованого імунодефіциту. Лікування необхідно було починати якомога швидше, оскільки стан Марії з кожним днем ​​погіршувався. Весь курс терапії запланували на 6-8 місяців, яке переривати не можна», - розповідає мама дитини.

Родині довелося звернутися за допомогою до небайдужих людей, щоб зібрати кошти на початок лікування і батьки побачили поліпшення у стані дитини: з'явився стійкий зоровий контакт із усіма рідними, з'явилися адекватні живі емоції, вона стала емоційно і фізично активною!

«Головне тепер не зупинитися на цьому шляху і пройти всі призначені протоколи до кінця. В іншому разі ми можемо отримати «відкат» стану, і Маша втратить свій єдиний шанс на комфортне і безболісне життя!!! Нам призначили новий протокол, а це 172 тисяч гривень. Прошу кожного, хто читає ці рядки, про допомогу для нашої дочки. Не кидайте нас наодинці з цією бідою. На превеликий жаль, у нас немає жодних можливостей і дуже мало часу самостійно допомогти нашій дитині. Допоможіть нам, будь ласка!» - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5168 7427 1446 1740 
Шеховцова Галина 

Залиште свій коментар

Вибір редакції