Модельєр Ольга Сахно потребує допомоги

Модельєр Ольга Сахно потребує допомоги

Дата публікації
Перегляди
1296
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Модельєр Ольга Сахно потребує допомоги

Жінка мріє потрапити на реабілітацію до Греції.

Покровчанка Ольга незважаючи на свій діагноз ДЦП робить кар’єру модельєра. Завдяки старанням бабусі і небайдужих людей вона закінчила Донецький інститут конструювання та моделювання одягу. Створила декілька колекцій одягу і здобула перемогу на чотирьох міжнародних конкурсах дизайнерів-модельєрів.

«Але все це в минулому. За останні два роки Ольга Сахно не пошила жодної сукні. Бабуся, яка її виховувала і підтримувала, давно померла. Слідом за нею пішла і мама Ольги. Жінка живе на допомогу з інвалідності та мізерну пенсію. Модельєр з ДЦП, яка так довго йшла до поставленої мети, б'ється в чотирьох стінах. До того ж, почалися ускладнення зі здоров’ям- з’явились неконтрольовані рухи рук і ніг, які виникають у зв'язку з центральним тетрапарезом», - розповідають друзі Ольги.

Мрія жінки поїхати на реабілітацію в грецьку клініку відновної медицини. Але перебування і лікування там коштують надзвичайних для жінки грошей - шість тисяч євро на місяць.

«Ользі виповнилося тридцять вісім років. З роками і здорова людина поступово слабшає. Ольга відчула, що ліва рука перестає її слухатися. Тому зараз Ольга терміново потребує дорогого лікування за кордоном, на яке у неї, на жаль, немає коштів. Жінка сподівається тільки на щасливий випадок, можливий продаж суконь з минулих колекцій і підтримку небайдужих людей», - кажуть друзі Ольги.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк

№ картки: 5168 7555 1420 0589 Сахно Ольга Вікторівна. 

Наступна публікація