Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Модельєр Ольга Сахно потребує допомоги

Жінка мріє потрапити на реабілітацію до Греції.

Покровчанка Ольга незважаючи на свій діагноз ДЦП робить кар’єру модельєра. Завдяки старанням бабусі і небайдужих людей вона закінчила Донецький інститут конструювання та моделювання одягу. Створила декілька колекцій одягу і здобула перемогу на чотирьох міжнародних конкурсах дизайнерів-модельєрів.

«Але все це в минулому. За останні два роки Ольга Сахно не пошила жодної сукні. Бабуся, яка її виховувала і підтримувала, давно померла. Слідом за нею пішла і мама Ольги. Жінка живе на допомогу з інвалідності та мізерну пенсію. Модельєр з ДЦП, яка так довго йшла до поставленої мети, б'ється в чотирьох стінах. До того ж, почалися ускладнення зі здоров’ям- з’явились неконтрольовані рухи рук і ніг, які виникають у зв'язку з центральним тетрапарезом», - розповідають друзі Ольги.

Мрія жінки поїхати на реабілітацію в грецьку клініку відновної медицини. Але перебування і лікування там коштують надзвичайних для жінки грошей - шість тисяч євро на місяць.

«Ользі виповнилося тридцять вісім років. З роками і здорова людина поступово слабшає. Ольга відчула, що ліва рука перестає її слухатися. Тому зараз Ольга терміново потребує дорогого лікування за кордоном, на яке у неї, на жаль, немає коштів. Жінка сподівається тільки на щасливий випадок, можливий продаж суконь з минулих колекцій і підтримку небайдужих людей», - кажуть друзі Ольги.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк

№ картки: 5168 7555 1420 0589 Сахно Ольга Вікторівна. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції