Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потрібна термінова допомога Яшковій Інні

Вчителька з Одещини бореться з раком

Життя Яшкової Інни змінилося після підтвердження в неї злоякісної кістоми. Після операції жінка проходить 6-й курс хіміотерапії.

«Попередні чотири виявилися не зовсім ефективними, тож фахівцями-онкологами скориговано її лікування і призначені інші, більш потужні і відповідно, ще більш дорогі препарати для проведення хіміотерапії. До цього родина без розголосу, самостійно намагалася боротися зі страшною недугою, але скромна зарплата вчителя не дозволяє покрити витрати на таку жахливо дорогу терапію, навіть при підтримки рідних і близьких», - розповідають учні Інни.

На лікування доведеться зібрати і витратити десятки тисяч гривень, до збору долучились усі знайомі, але коштів все рівно бракує.

«Закликаємо всіх небайдужих, добрих, чуйних людей надати допомогу і підтримку людині, яка потрапила в біду! Ми свято віримо в те, що з вашою допомогою наш улюблений педагог незабаром зможе остаточно подолати хворобу. Просимо надати посильну допомогу. Кожна перерахована гривня збільшить шанси на одужання», - переконані учні пані Інни.

Реквізити для допомоги:

Картка банку Південний 5169 3900 1660 4218 - Яшкова Інна Володимирівна.

Картка ПриватБанку 5168 7573 7396 5153 - Яшкова Інна Володимирівна.

https://www.facebook.com/pomoshblago

Залиште свій коментар

Вибір редакції