Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родина Анатолія благає допомогти врятувати його

Більше 100 тисяч гривень потрібно на продовження лікування чоловіка.

На початку року у Сухорукова Анатолiя почалося погіршення самопочуття, аналізи показали зміни в крові, а пізніше і збільшення печінки, яку довелося видалити. Її матеріал відправили на дообстеження і виявили лiмфому маргiнальної зони.

«Лiкар пiдкреслив, що видалення селезiнки було частиною лiкування, але це захворювання злоякicне i воно потребує лiкування хiмiєю (перioд лiкування становить 6-8 курсiв). Наступнi пiвроку батько перебував вдома, поки загоювалась рана. Це був довгий процес. А 09.08 батько продовжив лiкування. Пройшов перші 2 курси хiмiї», - розповідає донька Анатолія.

Кожен курс обходиться родині у 20 тисяч гривень, до того ж є супутні витрати. Для звичайної родини такі суми є непідйомними.

«На жаль, зараз я не справляюсь, i менi не вистачає коштiв для подальшого лiкування батька, але ми маємо велике бажання боротися. Тому я вимушена звернутись до людей за допомогою. Я у батьків одна, мама - iнвалiд 2 групи, батько також. Дуже просимо, зробiть пожертвування, зробiть навiть, якщо знаєте, що ця сума замала. Без вашої допомоги я не впораюсь, буду дуже вдячна кожному i щiро вiрю, що я зможу врятувати батька з вашою допомогою», - просить донька Анатолія.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7426 0238 6504

Сухоруков Анатолiй Миколайович

Залиште свій коментар

Вибір редакції