Термінової допомоги потребує Христина

Дівчині потрібні кошти на дороге лікування.

Христина Шестакова з дитинства хворіє на цукровий діабет тип 1, дитячий, важка форма.

"З самого дитинства перебіг хвороби було дуже складним, рано почали розвиватися і ускладнення діабету. В першу чергу постраждали очі. У 2009-2010 були прооперовані обидва ока. Одне око вдалося врятувати. Але в 2014-му році пролунав наступний страшний діагноз-ниркова недостатність в термальній стадії. Необхідна термінова операція з пересадки нирки", - розповідає мама дівчини.

Зараз Христина знаходиться на гемодіалізі 3 рази в тиждень по 5 годин. Донором для дочки буду її мама.

"Хвороба Христини протікає дуже важко: втрати свідомості, коми, алергії, високий артеріальний тиск, непереносимість багатьох лікарських препаратів, скачки цукру, все це робить неможливою операцію в Україні. Нам відповіли клініки Німеччини та Ізраїлю. Ціна операції 160 000 євро. Є ще одна важлива обставина - мені 51 рік, а існують вікові норми донорським органам, щоб орган працював довго і успішно. У нас майже не залишається часу", - каже мама Христини.

"Прошу вас не залишити нас наодинці з нашою хворобою. Допоможіть нам, благаю, як тільки може благати матір, готова на все, аби врятувати життя своїй дитині, не дивлячись на його вік. Спасибі всім, хто не залишиться небайдужим до нашого горя", - благає жінка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

рахунок 29244825509100

МФО 305299,

ЄДРПОУ 14369570

Карта 5168 7420 1111 9900

Одержувач Шестакова Лариса Віталіївна

https://vk.com/pomozhem_kristine

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: