Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вашої допомоги потребує Олег

Вашої допомоги потребує Олег

Чоловіка чекають на подальше лікування в Туреччині.

Здавалося б банальний біль у лікті для Олега Підгурського став передвісником раку крові, але навіть місцеві лікарі на Вінниччині спочатку цього навіть не запідозрили і призначали різне лікування, яке зовсім не діяло.

Лише коли Олег зовсім заслаб, родина вирішила звернутись до приватної клініки в Києві, де чоловіку і поставили діагноз лейкоз. «Першочергово потрібно було шукати донорів крові і кошти на лікування, перший рахунок, що його виставила клініка, був на суму в понад сто тисяч гривень. Коли ми нарешті потрапили до гематолога, кров була ураженою раком на 98,5%. Часу у нас не було, потрібно було терміново починати хіміотерапію. Впродовж місяця тривав перший блок «агресивної» хімії. Лише після цього ми почали думати про подальше лікування», - розповідає дружина Олега.

Лікарі констатують, що без трансплантації кісткового мозку шансів одужати у Олега немає, тому направляють на подальше лікування до Туреччини, а МОЗ гарантує оплату за державний кошт. Та це не всі витрати, які чекають родину за кордоном, їх вони вже мусять оплатити самостійно.

«За весь час лікування ми витратили приблизно 400 тисяч гривень. Ми вже продали все, що могли продати, і тепер ми розуміємо, що зусиль однієї нашої родини замало. Аналізи Олега зараз покращилися. Як тільки закінчимо лікування в Україні і відкриються кордони, ми зможемо летіти», - каже дружина Олега і просить допомогти зібрати кошти, яких поки не вистачає.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7422 3106 7392 — Підгурський Олег Васильович.

Залиште свій коментар

Вибір редакції