Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юлія просить подарувати їй надію на життя

Жінці потрібні кошти на лікування

У вересні 2018 року Юля  почала відчувати себе зле і звернулась за допомогою, та лікарі не могли знайти причини поганого самопочуття жінки.

«Призначені були аналізи, неодноразово проходила огляд у хірурга, онколога, здавала аналізи на онкомаркери.  Та ні один огляд, ні один аналіз не показували, що я хвора. А самопочуття все погіршувалось та погіршувалось, у грудні під лівою рукою дуже збільшився лімфовузол від пункцій, які постійно робили лікарі.  Хто б знав на той час, що це рак. Лікували лікарі від лімфоденіту», - розповідає жінка.

Втративши надію на допомогу місцевих лікарів, Юля поїхала до Києва на операцію, з результатами гістології, яку їй зробили у Кривому Розі. У грудні 2018 року їй видалили лімфовузол та відправили на аналіз, який показав, що у Юлі анонімна меланома 3 ступеня.

«Був стрес, світ перевернувся, життя почалося ділитися на до та після. Я ніколи не думала, що я можу захворіти на таку страшну хворобу. Після першої операції  рознесло руку, нестерпний біль та постійні знеболювальні хоч трохи полегшували життя. У січні 2018 року у Києвському онкодиспансері повторно зробили операцію з видалення лімфовузлів та відправили на подальше лікування за місцем проживання», - розповідає жінка.

Хвороба прогресує, а в регіональних лікарнях є далеко не всі ліки, які потрібні для одужання, родині Юлі доводиться витрачати купу грошей, яких вже дуже бракує.

«Нині прописана та проживаю у м. Ужгород, пройшла сеанс  хіміотерапії, стан здоров′я сильно погіршився. Хвороба швидко прогресує. Прошу фінансової  допомоги на своє лікування у вас, шановні громадяни, бо іншої надії на життя  немає. Розлучена, маю донечку 2005 року народження.

Реквізити для допомоги:

4731 2191 0974 3348

Кондратюк Юлія

Залиште свій коментар

Вибір редакції