У Києві на припарковану машину впала 4-метрова брила льоду

У Києві на припарковану машину впала 4-метрова брила льоду

В машині повибивало вікна і зім'яло метал.

У Києві з даху будівлі на машину звалився шмат криги. Від удару в салоні повибивало скло і понівечився метал.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Власник автівки Ростислав впевнений, що впала крига, яка була на даху одного із балконів 4-го поверху, розмір цього даху близько 4 метрів, тож увесь сніговий покрив, який там втрамбувався в одну суцільну брилу льоду, просто з’їхав на автівку. Як наслідок, у машини зім’яло кришку багажника, дах машини, повибивало скло лобове, багажне і навіть бокове. "Я пів години тому приїхав на роботу, припаркувався, піднявся до офісу, а коли почули сигналізацію, вийшли і побачили, що це все сталось", — розповідає чоловік.

У події, окрім машини, ніхто не постраждав, і це на диво, адже товщина крижаної брили — близько 15 сантиметрів, тож вона могла завдати значної шкоди людині.

Власник авто запевняє, що бачить у події провину ЖЕКу, які мали прибрати лід, чи хоча б огородити територію. Тож планує позиватися до суду.

Новини України: у Києві шмат криги впав на машину, розбив скло та понівечив метал

Новини України: у Києві шмат криги впав на машину, розбив скло та понівечив метал

На місце приїхала поліція, вони зафіксували події. Зазначають, що останнім часом такі випадки почастішали. Їхні слова підтверджують і медики. "З огляду на відлигу, це частіше падіння через пересування містом. Щоденно постійно медики привозять таких пацієнтів – переломи кінцівок, переломи ребер, черепно-мозкові травми . Постійно надходять пацієнти", — запевняє лікар 17-ї лікарні столиці.

Тож людей просять не нехтувати безпекою, не ходити під будинками і не заходити за обмежувальні стрічки.