Тисячний мітинг опозиції біля Верховної ради

БЮТ, ВО "Свобода" та інші представники опозиції провели у Києві мітинг проти антиукраїнських, на їхню думку, дій чинної влади.

Під стінами Верховної ради протягом майже двох годин проходив мітинг опозиційних політичних сил.

Всього на акцію протесту опозиції прийшли близько 3 тисяч мітингувальників під прапорами БЮТ, партії "За Україну", ВО "Свобода", ВО "Батьківщина", партії "Реформи і порядок", Народного Руху України. Опозиціонери закликали відправити у відставку президента Віктора Януковича, а лідер БЮТ Юлія Тимошенко, зокрема, звинуватила главу держави в "небезпечних подіях" у відносинах із Росією, зокрема, продовженні терміну перебування ЧФ РФ у Криму.

 заявила, що вірить у дострокове  усунення нинішньої влади. "Ми скинемо цю владу, скинемо швидше ніж передбачено Конституцією і законами України", - заявила лідер БЮТ.

"Те, що сьогодні робить Янукович - це немов випромінення радіації. Нібито і будинки стоять на місці, але все навколо гине", - додала вона. Тимошенко зазначила, що лише масовий спротив може вплинути на владу.

Після завершення демонстрації її учасники під прапорами опозиційних політичних сил вирушили у напрямку станції метро "Арсенальна".

Під час мітингів у натовпі виникло кілька невеликих інцидентів, однак вони були припинені силами самих мітингувальників без участі правоохоронних органів.

Прихильники Партії регіонів продовжують перебувати під стінами Верховної ради з боку вулиці Грушевського.

Всього в акції протесту опозиції взяли участь близько 3 тисяч людей. Мітингувальники прийшли під прапорами БЮТ, партії "За Україну", ВО "Свобода", ВО "Батьківщина", партії "Реформи і порядок", Народного Руху України.

Опозиціонери прийшли до ВР із закликом відправити у відставку президента Віктора Януковича. Лідер БЮТ Юлія Тимошенко, зокрема, звинуватила главу держави в "небезпечних подіях" у відносинах із Росією, зокрема, продовженні терміну перебування ЧФ РФ у Криму.

До будівлі Верховної ради також прийшли близько тисячі прихильників Партії регіонів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація