За тиждень до відкриття нова станція метро потопає в будматеріалах та смітті

Це буде одна з найкрасивіших станцій метрополітену в Києві.

Через тиждень, 25 жовтня, у Києві відкриють нову станцію метро "Іподром". В "Метробуді" її вважають однією з найкрасивіших. Через три дні тут пройде перший пробний потяг, пише "Сегодня".

На підході до "Іподрому" ще щосили йде робота. Але всередині вже покладена майже вся плитка, з'явилися вказівники та вивіски, а на платформі монтують ліфт для інвалідів, і близько 100 робітників щось фарбують, чистять та білять.

"У нас ще багато часу, за тиждень все встигнемо, всі основні роботи виконані, - розповів начальник "Метробуду" Володимир Петренко. - 20 жовтня поїде перший поїзд, а 25 вже відкриємо. До травня, коли введуть в експлуатацію станцію "Теремки", поїзд буде курсувати одним шляхом" (тобто висадка і посадка пасажирів на одному і тому ж місці).

"Іподром" виглядає дуже дорого через велику кількість мармуру та граніту. За словами заступника начальника "Метробуду" Леоніда Михайлюка, це буде одна з найкрасивіших станцій у Києві. Через брак грошей відмовилися від величезних панно з ілюстраціями кінних перегонів на стінах. "Зате будуть колони з обробкою з білого мармуру й граніту", - говорить Михайлюк. Частина однієї зі стін - у склі. "Це бічне скло, що створює при світлі відчуття, що станція значно більша", - додає Петренко. Освітлювати центральну частину станції будуть тільки колони, а платформи - окремі світильники.

Повʼязані теми:

Наступна публікація