Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
39-річна Софі Елліс-Бекстор очікує на п'яту дитину

У співачки наразі четверо синів.

Британська співачка Софі Елліс-Бекстор, яка 2016 року виступила на вечірці Marie Claire в Одесі, очікує на п'яту дитину.

Цікаво, що вперше 39-річна співачка заговорила про свій цікавий стан в інтерв'ю BBC ще в середині серпня. Але тоді мало хто надав цьому значення, оскільки співачка щойно повернулася на сцену після великої перерви з новим альбомом The Song Diaries.

Проте наразі виконавиця зробила офіційну заяву в соцмережах. 

На своїй сторінці Instagram Елліс-Бекстор розмістила пост-відповідь на один із коментарів її шанувальників, у якому фанат запевняв, що для повного щастя співачці не вистачає саме дочки. І навіть радив, як це зробити найкращим чином: наприклад, перед зачаттям прийняти гарячу ванну.

"Мені пощастило, що я чекаю на свою п'яту дитину. Також мені пощастило, що у нас з чоловіком вже підростають четверо здорових синів. Іноді я отримую ось такі коментарі, написані з найдобріших намірів, але це дійсно смішно - програмувати стать дитини. Я щиро сподіваюся, що моя нова дитина буде так само щасливою і здоровою, як і її брати, тому я завжди намагаюся вигадати гарну відповідь на ці дурні поради. У всякому разі впевнена, що і діти мої про це знають, я ніколи б не хотіла, щоб хтось із них був кимось іншим", - написала співачка.

Зауважимо, у Софі Елліс-Бекстор і її чоловіка, бас-гітариста британської групи The Feeling Річарда Джонса є четверо синів: 14-річний Санні, 9-річний Кіт Валентайн, 6-річний Рей Холідей Джонс і Джессі, якому в листопаді виповниться 3 роки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції