41-річна зірка "Американського пирога" Міна Суварі вагітна первістком

41-річна зірка "Американського пирога" Міна Суварі вагітна первістком

Associated Press

Акторка очікує на народження дитини від чоловіка Майкла Гопа.

Відома американська акторка Міна Суварі вагітна.

41-річна зірка "Краси по-американськи" та "Американського пирога" повідомила, що чекає на первістка, опублікувавши у своєму Instagram відповідний знімок.

На фото Міна позує в світлій трикотажній обтислій сукні, якою підкреслила невеликий округлий животик.

instagram.com/menasuvari

Ми отримали найбільший і дорогоцінний подарунок. Пройшовши через усі травми і боротьбу, минаючи всі сумніви, наш маленький ангел вибрав нас. Мені ніколи не вистачить слів, щоб описати мою любов до цієї прекрасної душі, яка прийшла в наше життя, і я ніколи не припиню намагатися дати їй найкраще життя. Ти все, чого я колись хотіла, і найважливіше, що колись буде мати значення

заявила під фото акторка

Та хоча у своєму дописі Суварі не повідомила стать дитини, вона її розсекретила у інтерв'ю виданню People.

Зірка повідомила, що вони з чоловіком Майклом Хопом очікують на народження хлопчика вже навесні наступного року. Проте зізналась, що завагітніти їй вдалося не одразу.

instagram.com/menasuvari

Я записувала температуру щоранку і робила тест на овуляцію. Я чекала, що це станеться, але цього не відбувалося. Я почувалася пригніченою і напруженою

поділилася акторка

Нагадаємо, не так давно стало відомо про вагітність 36-річної зірки стрічки "Поспішай кохати" Менді Мур. Акторка також чекає на народження хлопчика, який має народитись на початку 2021 року.